‘EK-ganger met verleden bij Spurs en City verdient transfer naar Bayern’

Soccernews

Bayern München lijkt zich te gaan versterken met Vedran Corluka. De dertigjarige aanvoerder van Lokomotiv Moskou wordt op verzoek van trainer Carlo Ancelotti naar Duitsland gehaald, zo meldt het Kroatische dagblad [i]Vecernji List[/i]. De verdediger zou ruim zeven miljoen euro kosten.

Corluka speelde deze zomer met Kroatië op het EK en is volgens zijn zaakwaarnemer tijdens iedere wedstrijd gevolgd door scouts van Bayern. Ancelotti zou de negentigvoudig international al enkele maanden in de gaten houden en is inmiddels overtuigd van zijn kwaliteiten. Corluka moet de opvolger worden van Mehdi Benatia, die aast op een transfer.

De Marokkaan wil graag vertrekken na de komst van Mats Hummels. Corluka, ex-speler van onder meer Tottenham Hotspur, Manchester City en Bayer Leverkusen, heeft minder moeite met een mogelijke reserveplek in de Allianz Arena. “Rond 10 juli zal alles duidelijk worden. Het was een transfer van de lange adem”, zegt zaakwaarnemer Bosko Zupanovic.

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie