Ajax moet kiezen en schrijft Matheus niet in

Foto: Ajax moet kiezen en schrijft Matheus niet in

Het was bekend bij Ajax dat er een aantal knopen moesten worden doorgehakt. De club had met Davy Klaassen Oliver Edvardsen, Lucas Rosa en Matheus vier spelers die in konden worden geschreven in de Europa League. Helaas had de club maar plek voor drie spelers, waardoor Matheus buiten de boot is gevallen.

Matheus valt buiten de boot bij Ajax

Na de groepsfase van de Europa League heeft Ajax de kans gekregen om nog eens naar de inschrijvingen van het toernooi te kijken. Drie spelers kon de club toevoegen aan de lijst. Maar met Klaassen, Edvardsen, Rosa en Matheus waren er vier spelers aangetrokken. Het was dus al langer bekend dat Ajax een keuze moest gaan maken. Door de blessure van Mika Godts en de transfer van Devyne Rensch leken Edvardsen en Rosa zeker te zijn van een plekje. De derde plek is gevallen op Klaassen als extra middenvelder.

Met Remko Pasveer, Jay Gorter en Charlie Setford heeft Ajax al drie doelmannen ingeschreven. Matheus valt zo buiten de boot. Youri Regeer is natuurlijk ook aangetrokken, maar kon door zijn leeftijd en jeugdstatus worden ingeschreven als nieuweling op de B-lijst. Tegen Union Sint-Gillis kan Francesco Farioli dus gebruik maken van deze nieuwe spelers.

Logische keuze van Farioli?

  • Ja, Klaassen boven Matheus is logisch
  • Nee, ik had een andere keuze gemaakt
  • Ja, Klaassen boven Matheus is logisch
  • Nee, ik had een andere keuze gemaakt

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie