Priske hamert op professionaliteit van spelers

Foto: Priske hamert op professionaliteit van spelers

Voorafgaand aan de Rotterdamse Derby tegen Sparta spreekt trainer Brian Priske zich uit over de lastige situatie van de club. Hij hamert en rekent erop dat de spelers professioneel te werk blijven gaan, ook in de lastigere tijden.

Priske eist maximale van spelersgroep én zichzelf

Bij de persconferentie voorafgaand aan de wedstrijd met Sparta spreekt Priske over waar de ploeg nu staat. “Het doet pijn om drie keer te verliezen in zeven dagen tijd. Het is logisch dat het niet top is met de sfeer. Iedereen is professioneel en heeft ambities, als je dan drie keer verliest in zeven dagen doet dat wat met de sfeer.” Na nederlagen tegen Lille, Ajax en PSV zit Feyenoord wel even in de hoek waar de klappen vallen.

Dat wil niet zeggen dat de kopjes zijn blijven hangen bij de Rotterdammers. “Iedereen is professioneel genoeg om te weten dat de komende wedstrijden ook belangrijk zijn. Dan moet je positief proberen te blijven en nieuwe energie in de groep krijgen. Iedereen moet nu extra leveren. Ik moet dat doen, maar de spelers ook.” Priske eist dus het maximale van zijn spelersgroep én van zichzelf. Door de nederlaag tegen Ajax is het gat naar koploper PSV opgelopen tot veertien punten. Dit lijkt een gat dat niet meer te overbruggen valt. FC Utrecht, dat zes punten meer heeft en derde staat, is het doelwit van Feyenoord. Om dat doel te bereiken, moet er worden gewonnen van Sparta op zaterdagavond.

Juiste instelling van Priske?

  • Ja, zo moet je het aanpakken
  • Nee, makke woorden
  • Ja, zo moet je het aanpakken
  • Nee, makke woorden

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie