Kuijt haalt ervaren Nederlander binnen

Foto: Kuijt haalt ervaren Nederlander binnen

Rajiv van La Parra heeft eindelijk weer een nieuwe club te pakken. De 33-jarige vleugelaanvaller was het afgelopen halfjaar clubloos, maar gaat Koninklijke Beerschot VA helpen in de strijd om lijfsbehoud.

Rajiv van La Parra tekent bij Beerschot

Van La Parra speelde tot vorig jaar zomer voor eredivisionist Almere City FC. De Rotterdammer was sindsdien op zoek naar een nieuwe club, maar zaterdag ondertekende hij een contract voor de rest van het seizoen plus optiejaar. Hij trainde afgelopen week al mee met de manschappen van trainer Dirk Kuijt.

Beerschot maakt een tegenvallend seizoen door. De formatie van Kuijt promoveerde vorig seizoen naar de Jupiler Pro League, maar staat momenteel stijf onderaan. In de winter trok de club uit Antwerpen al een paar nieuwe spelers aan en daar komt Van La Parra dus nog bij.

Van La Parra voegt de nodige ervaring toe bij Beerschot. Zo speelde hij meer dan honderd wedstrijden in de Eredivisie en bijna veertig in de Premier League.

Een aanwinst voor Beerschot?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie