Berghuis haalt hard uit: ‘Bijna onmogelijk…’

Foto: Berghuis haalt hard uit: ‘Bijna onmogelijk…’

De wedstrijd tussen Fortuna Sittard en Ajax van zondagmiddag werd toch wel flink beïnvloed door de ondermaatse staat van het veld in het Fortuna Sittard Stadion. Ook Steven Berghuis keek bij tijd en wijle zijn ogen uit: de ‘polletjes’ vlogen hem om de oren.

Steven Berghuis: “Het was bijna onmogelijk om op dit veld te voetballen”

In gesprek met ESPN begint de buitenspeler eerst over het veld: “Je zou zeggen dat het een van de belangrijkste dingen is in het voetbal. Een goede bal en een goed veld. Het was bijna onmogelijk om op dit veld te voetballen. Alhoewel Fortuna in fases wel aardig speelde. Wij hadden er gewoon veel moeite mee en zij uiteindelijk ook.”

Het was aan Berghuis om een strafschop binnen te schieten, maar dat liet de Ajacied na: “Met de penalty had ik wel een soort lichtelijke twijfel door het veld. Ik was bang om uit te glijden. Maar gelukkig was Wout daar om in te tikken.”

Maar… was die pingel überhaupt terecht? “Een handsbal lijkt het mij niet. Het contact moment zou misschien kunnen. Weghorst doet dit slim. Dat hoort ook bij voetbal. Je moet manieren zoeken om dit soort wedstrijden te winnen. Hij ruikt het hier gewoon en hij is gehaaid. Dus je hoeft hem niet te vertellen hoe je dat moet doen.”

Onmogelijk?

  • Kan ik me voorstellen
  • Kan ik me niet voorstellen
  • Kan ik me voorstellen
  • Kan ik me niet voorstellen

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie