Bosschaart laat zich uit over blessure Quinten Timber

Foto: Bosschaart laat zich uit over blessure Quinten Timber

Quinten Timber viel tegen AC Milan uit met een knieblessure. In eerste instantie leek het om een zware blessure te gaan, maar de middenvelder speelde toch nog enige tijd door – later liet hij zich alsnog vervangen.

Interim-manager Feyenoord: ‘Dat het er lelijk uit zag is wel duidelijk’

Over de ernst en revalidatieduur kan interim-manager Pascal Bosschaart nog weinig zeggen. “Dat kan pas over een aantal dagen. Dat het er lelijk uit zag is wel duidelijk, dat hebben we kunnen zien, maar meer kan ik er nog niet over zeggen”, vertelt Bosschaart op Feyenoord ONE.

Gernot Trauner, Justin Bijlow, Calvin Stengs, Jordan Lotomba en Chris Kévin-Nadje ontbreken sowieso door blessureleed. Nieuwelingen Stéphano Carrillo en Oussama Targhalline zullen op de bank beginnen. “Carrillo is vrijdag voor het eerst op het trainingsveld geweest. Het is nog lastig om daar een goed beeld van te schetsen voor jullie. Oussama is er al wat langer natuurlijk, dus daar hebben we al een wat beter beeld bij. Die jongens zijn er en is het mooi om twee opties erbij te hebben.”

NAC – Feyenoord

Voor Feyenoord en Bosschaart wacht een avondje NAC dit weekend. Timber zal daar sowieso niet bij zijn, maar in een zeer gunstig scenario kan hij wel mee naar Milaan.

“Het zijn korte dagen, alles volgt elkaar snel op. Het is wedstrijd, herstellen en weer een wedstrijd. Dus we zijn meer bezig met jongens fit krijgen en fit houden. Maar natuurlijk ga ik kijken naar wat ik kan aanpassen en toevoegen. Ik hoop zaterdag te zien wat we ook woensdag gedaan hebben. Dat de jongens dan strijd leveren is fantastisch, maar zaterdag is misschien wel belangrijker. Het is heel vaak gebleken dat we na een Europese wedstrijd het in het weekend vergooien. Dat is wel iets dat ik heel erg zou vinden, dus dat gaan we niet doen.”

Denk jij dat Timber er voor de return in Milaan weer bij zal zijn?

  • Denk ik wel
  • Denk ik niet
  • Denk ik wel
  • Denk ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:41
11+
Rode kaart en twee tegengoals kunnen vastberaden Ajax niet weerhouden van achtste finales
23:14
35+
Voetbalfans kritisch op Ajax-aanhang: ‘Nu wel…’
22:37
69+
‘Francesco Farioli is helemaal gek geworden’
22:33
21+
Misère voor FC Twente: ‘Dit is topvoetbal’
22:27
58+
Jade Anna neemt ondenkbare beslissing wegens Kenneth Taylor
22:06
126+
De Boer wijst naar Ajax-probleem: ‘Komt door hem’
21:42
123+
‘Ajax heeft Theo Hernández binnen’
21:32
73+
Grote zorgen om Ajacied: ‘dit zit helemaal fout’
21:22
23+
Ajax-fans met stomheid geslagen: ‘Hoe kan dat?!’
21:20
37+
‘Jorthy Mokio kent nieuwe bestemming al’
21:19
2+
Sem Steijn houdt Twente even in leven, Tukkers in verlenging toch ten onder
21:00
32+
Jan van Halst vindt verlenging FC Twente niet terecht: ‘Weinig controle’
20:47
100+
AD: Heerenveen en Feyenoord akkoord, Van Persie naar Kuip
20:41
15+
‘Paulo Dybala speelt als Messi’
20:40
21+
AZ veel beter dan Galatasaray, beloont zichzelf niet
20:21
35+
Carlo Ancelotti onthult het geheim achter de saamhorigheid bij sterrenaanvallers
20:00
3+
Ajax met Rasmussen én Edvardsen tegen Union
19:53
300+
Lamine Yamal: ‘Real Madrid mag niet zeuren over scheidsrechters’
19:40
73+
Alex Pastoor geen fan van Jordy Clasie-vervanger: ‘Beneden niveau’
19:05
34+
‘Twente geeft voorsprong weg’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie