Al Ahly pakt brons op WK Clubteams na misser Felipe Melo

Foto: Al Ahly pakt brons op WK Clubteams na misser Felipe Melo

Al Ahly is op het WK voor clubteams verrassend derde geworden. De ploeg uit Egypte won de troostfinale van Palmeiras, doordat het de strafschoppen beter nam. Of beter gezegd: minder slecht dan de tegenstander.

De wedstrijd om de derde plaats was donderdag vooral het opwarmertje voor de finale later op de dag tussen Bayern München en het Mexicaanse Tigres. Het duel kende weinig hoogtepunten en eindigde dan ook doelpuntenloos. Aan het eind van de rit moesten penalty’s de winnaar uitwijzen. Al Ahly begon nog goed, nadat Badr Banoun raak schoot. Vervolgens werden er liefst vier strafschoppen op rij gemist, waardoor het lange tijd 1-0 bleef.

De vier volgende gingen juist allemaal raak, waarna Felipe Melo aanlegde om zijn ploeg in de race te houden. De ervaren Braziliaanse middenvelder mistte, waardoor de Egyptenaren het brons pakten. De finale tussen Bayern en Tigres begint 19.00 uur Nederlandse tijd.

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie