Bosschaart reageert trots: ‘Deze groep heeft karakter’

Foto: Bosschaart reageert trots: ‘Deze groep heeft karakter’

Pascal Bosschaart was na afloop van de return tegen AC Milan op zoek naar de juiste woorden. De trotse interim-trainer van Feyenoord was vol trots nadat zijn ploeg de Rossoneri uitschakelde met een fraaie kopbal van Carranza. Bij Ziggo Sport reageerde hij op het duel

Trotse Pascal Bosschaart reageert op plaatsing voor volgende ronde

“Dit is mooi. Een ronde verder. Heel speciaal”, klonk Bosschaart na afloop van de stunt van Feyenoord. “Het landt nog niet echt. Ik ben ook nog zo bezig. In het hotel zal het straks wel binnenkomen. Voor nu is het heel mooi. Als je ziet hoe blij iedereen is, wat een mooie avond.”

Het duel met AC Milan begon met een grote tegenslag. Uitgerekend Santiago Giménez werkte de 1-0 snel binnen. “Dat was niet scherp”, oordeelde de oefenmeester van de Rotterdammers. “Dan is het plan ook meteen weer anders. Dat is vervelend. Iedereen zal nu wel over die rode kaart zeggen dat we daarom winnen, maar ik vond dat we er in de eerste helft bij fases al onderuit voetbalden. Na de rode kaart ging het wel makkelijker.”

“We stonden onder druk, maar zij kregen niet veel kansen”, ging de interim-trainer van de Feyenoorders verder. “Dus ik had niet het gevoel dat we gingen verliezen. Uiteindelijk kwam er die wereldvoorzet van Hugo Bueno en was daar Julián Carranza die fantastisch inkopte. Hij was al twee dagen ziek. Met zijn laatste krachten heeft hij die bal gekopt.”

“Dit zegt over de groep dat ze karakter hebben. Daar ben ik het meest trots op. Ze zitten in een heel lastige fase met veel kritiek. Een trainerswissel nog. Dan komt er een onbekend iemand voor de groep die soms wat loze kreten erin gooit”, zegt hij over zichzelf en de aanpak van zijn staf. “Maar we zijn heel duidelijk, eerlijk en transparant. En daar reageren ze geweldig op”, aldus Bosschaart.

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

19:05
15+
‘Twente geeft voorsprong weg’
18:50
40+
Pikant weerzien lonkt voor Van Persie bij Feyenoord
18:30
60+
Ajax-sensatie kon ook in Eindhoven terecht: “Wilde horen wat PSV te zeggen had”
18:10
18+
Edvardsen was al goed bekend met Berghuis: “Nu speel ik met hem samen!”
17:50
12+
Opstellingen Galatasaray-AZ: is ruime voorsprong genoeg in Turkse heksenketel?
17:36
12+
Opstelling Twente bij Bodø/Glimt: houden Tukkers stand boven de poolcirkel?
17:14
18+
Nederlands talent maakt in indruk bij Oosterburen: “Hopelijk kijkt Reiziger naar me”
17:00
421+
Tóch een transfervrije verrassing bij PSV?
16:49
79+
Het dondert bij Milan na Feyenoord-echec: ‘Trainer en vedette overhoop’
16:30
33+
Núñez reageert na grote misser: “Zullen jullie nooit zien”
16:10
46+
Slecht nieuws voor Italiaanse PSV- of Feyenoord-tegenstander
15:50
71+
Grote ploegen sneuvelen in de noordpoolcirkel
15:37
92+
Voorbeschouwing Ajax – Union Sint-Gillis: Blijven de Amsterdammers winnen?
15:28
93+
PSV’er imponeert: “Minstens 75 miljoen euro, anders blijft hij in Eindhoven”
15:15
65+
Job Knoester krijgt sms’je van zijn vrouw tijdens VI: “Beetje boos…”
15:00
55+
Van Persie, doet dit nooit meer!
14:55
1607+
‘Zorgen om AZ door Wouter Goes’
14:44
273+
Capello maakt keuze tussen PSV en Feyenoord als volgende tegenstander Inter
14:30
161+
VI-tafelgast: ‘Als een van mijn zoons homo is, trap ik hem eruit’
14:14
27+
Rubiales schuldig bevonden voor kus aan Hermoso, straf bekend
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie