ED: Lozano mogelijk via ruiltransfer naar PSV

Foto: ED: Lozano mogelijk via ruiltransfer naar PSV

PSV overweegt Hirving Lozano deze maand nog terug te halen naar Eindhoven. Volgens het Eindhovens Dagblad kan de Mexicaanse aanvaller op een creatieve manier binnen worden gehaald.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Bakayoko naar Napoli, Mexicaan als opvolger?

Het regionale medium onderstreept de belangstelling van PSV voor Lozano. Hij is in beeld als mogelijke opvolger van Johan Bakayoko, die op zijn beurt in beeld is bij Napoli. Het is nog niet duidelijk of de Italiaanse kampioen doorpakt, maar het is mogelijk dat beide clubs kiezen voor een spelersruil.

Bakayoko zelf is nog niet op de hoogte van een mogelijke ruil met Lozano. Het ED schrijft: “In Napoli heeft hij het op dit moment niet meer naar zijn zin en loopt zijn contract nog maar een jaar. Daarom denkt PSV hem onder zijn huidige marktwaarde aan te kunnen trekken. PSV denkt aan ruim tien miljoen euro en kan dat eenvoudig betalen op het moment dat er zekerheid is over een verkoop van Bakayoko.”

Lozano stond tussen 2017 en 2019 ook al onder contract bij PSV. Destijds vertrok hij naar Napoli, maar met nog één contractjaar te gaan lonkt er nu een hereniging in het Philips Stadion. Naar verluidt voelt hij daar zelf wel iets voor.

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie