Engelse media gaan los over Van de Beek: ‘Bizar’

Foto: Engelse media gaan los over Van de Beek: ‘Bizar’

Donny van de Beek maakte gisteren zijn eerste minuten in het shirt van Manchester United en scoorde gelijk voor zijn nieuwe club, maar de Red Devils gingen wel heel erg pijnlijk met 1-3 onderuit tegen Crystal Palace. De grootmacht krijgt vandaag dan ook veel kritiek.

Dat geldt overigens niet voor de oud-Ajacied; een lichtpuntje in de duisternis aan de kant van United. Het wordt echter ‘bizar’ genoemd dat alleen de middenvelder wat probeerde te creëren op Old Trafford. Manchester Evening News deelt dan ook een 7 uit aan Van de Beek als rapportcijfer, waarmee hij alle andere spelers van de Mancunians verslaat: “Hij maakte de 1-2. Hij had in de basis moeten staan.”

The Sun sluit zich daarbij aan, ook het boulevardblad noemt de Oranje-international de beste speler aan de kant van United… “De Nederlander had graag een beter resultaat gezien bij zijn debuut, maar individueel had hij zich geen betere start kunnen wensen. Met een zelfverzekerde afwerking gaf hij United weer een sprankje hoop op een comeback, voordat Zaha de derde goal van Palace maakte.” ESPN geeft Van de Beek eveneens een 7: “Hij greep zijn kans fantastisch en gaf United een sprankje hoop laat in de wedstrijd.”

Mail on Sunday vindt dat oefenmeester Ole Gunnar Solskjaer méér aankopen moet doen: “De verrichtingen van Van de Beek, de enige aankoop tot dusver, bewijzen dat Manchester United meer versterkingen nodig heeft, met name achterin. We wisten van tevoren reeds dat Manchester United niet goed genoeg is om voor het kampioenschap te gaan, maar zonder versterkingen zullen ze niet eens in de top vier eindigen.”

Commentator Sam Matterface van talkSPORT is lovend over Van de Beek: “Ik heb hem bij Ajax veel gezien en eenmaal in het strafschopgebied slaagt hij er altijd in om de bal met de binnenkant van zijn voet in het doel te plaatsen.” Gary Lineker is het daar roerend mee eens, hij tweette gisteren: “Donny on the money, een geweldige goal van Van de Beek bij zijn debuut.

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

22:20
75+
Feyenoord in de put: ‘Hij is volledig kapot’
21:57
137+
‘Frenkie de Jong maakt Nederlandse stunttransfer’
21:45
164+
‘Farioli-feest bij Ajax na PSV-Feyenoord’
21:30
17+
Memphis Depay trekt boetekleed aan: ‘Zal hiervan leren’
21:12
212+
Priske spreekt schande: ‘Ik doe dit normaal nooit’
21:00
130+
Luuk de Jong bijt van zich af: ‘Ricardo Pepi?’
20:46
119+
‘Feyenoord-speler blijft achter op Eindhoven Airport’
20:39
8+
PSV knikkert Feyenoord uit beker, groot probleem Priske
20:11
97+
Geweldig interview met Arne Slot verovert het internet
19:49
157+
KNVB en VAR de pineut: ‘Ze kunnen het absoluut niet!’
19:32
252+
‘Ontslag Brian Priske na PSV-Feyenoord’
19:20
41+
FC Twente haalt transfervrije verdediger
19:02
331+
‘Matchfixing tijdens PSV-Feyenoord’
19:00
40+
KKD Transfervrij XI: talenten en smaakmakers deze zomer gratis
18:47
84+
Memphis Depay hoort vonnis na bizarre arrestatie
18:47
62+
‘Zelfs binnen Utrecht verbazing na belletje PSV’
18:33
119+
Te Kloese onthult waarom hij besloot Giménez te verkopen
18:16
100+
“Daarom vroeg Feyenoord ons of ze Shiloh terug konden halen”
18:00
232+
Juventus schrikt van Dávid Hancko
17:56
92+
Opstellingen PSV en Feyenoord: gepuzzel bij beiden
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie