‘Feyenoord dreigt droomaankoop Veerman mis te lopen’

Foto: ‘Feyenoord dreigt droomaankoop Veerman mis te lopen’

Feyenoord hoopt de selectie in de winterstop te versterken met Joey Veerman. De controlerende middenvelder ontwikkelde zich de laatste jaren tot de sleutelspeler van sc Heerenveen en kan in Rotterdam eenzelfde rol vervullen. De transfer is echter nog allerminst zeker.

De Rotterdamse club is niet de enige die interesse heeft in de diensten van Veerman. Door zijn goede spel ligt de middenvelder goed in de markt en willen verschillende clubs hem graag bij de spelersgroep halen. De Friezen zullen hiervan gebruik willen maken door de prijs verder op te drijven en een zo hoog mogelijk bedrag te incasseren.

Veerman geeft in een interview met de Leeuwarder Courant toe dat Feyenoord niet de enige gegadigde is. “Er is heel veel interesse”, zo benadrukt hij over de situatie. “De bal ligt bij Heerenveen. Net als een halfjaar geleden. Natuurlijk was ik deze zomer even teleurgesteld toen de transfer er niet kwam. Maar aan de andere kant: ik heb zelf mijn contract bij Heerenveen getekend.”

De Volendammer, die nog een contract heeft voor tweeënhalf jaar, bezit een prijskaartje van zeven miljoen euro. Dit bedrag kan echter een stuk hoger uitvallen vanwege de vele interesse. Die situatie kan Feyenoord flink in de problemen brengen, want de Rotterdammers kampen nog altijd met financiële problemen. De mogelijkheid zit er daarom in dat het de transfer afblaast.

Vorm van Feyenoord

Onder hoofdtrainer Arne Slot staat dit seizoen bij Feyenoord aanvallend voetbal op het eerste plan. De oefenmeester bleek in staat te zijn om zijn ploeg anders te laten spelen en haalde eveneens de nodige punten binnen. Na de eerste seizoenshelft staat de club op de derde plaats in de eredivisie, terwijl het ook in Europa geen modderfiguur slaat. Feyenoord ging in de Conference League als poulewinnaar door naar de volgende ronde.

Wint Feyenoord van Vitesse? Pak 1.45 keer je inleg!

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door Feyenoord SoccerNews (@feyenoord_soccernews)

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

09:33
1+
Pascal Jansen gepresenteerd als coach New York City FC
09:00
129+
PSV haalt Malacia binnen, Ajax verwelkomt nieuwe back
08:37
69+
Spaanse media over return Ihattaren: ‘Hij schittert weer’
08:15
67+
Manchester City geeft meer geld uit dan hele Premier League bij elkaar
07:55
14+
Nieuw Arne Slot-target klaar voor de zomer: ‘Moet Andy Robertson vervangen’
07:10
137+
PSV-bestuurslid door het slijk gehaald na wintertransferperiode: ‘Hij is een grap’
23:54
6+
Voorbeschouwing Liverpool – Tottenham Hotspur: EFL Cup-clash
23:09
192+
PSV heeft slecht nieuws: vangt bot voor Pepi-vervanger
22:53
1973+
LIVE: Ajax heeft twee aanwinsten binnen, PSV-deal stuk
22:44
0+
‘Witte rook’ uit Amsterdam: ‘Keeper en back komen eraan’
22:29
125+
PSV houdt poot stijf: Babadi vertrekt niet
22:22
120+
Here we go: PSV strikt Malacia op huurbasis met optie tot koop
21:55
62+
Heracles verschalkt Utrecht en bereikt halve finale KNVB Beker
21:25
211+
‘Feyenoord klaar op transfermarkt: twee nieuwe aanwinsten’
20:57
0+
‘FC Utrecht-zwakkeling mag vanavond gratis vertrekken’
20:38
189+
‘Feyenoorder out na wanbeleid op 4 februari’
20:24
98+
Verbijstering na aftrap Heracles – Utrecht: ‘Wat een armoe’
20:15
27+
Transfersoap Davies kent mooi einde
19:34
0+
Haller op de bank in bekerduel tussen Heracles en Utrecht
19:15
0+
Toch nog transferactie bij Feyenoord? ‘Een bod is uitgebracht’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie