Flinke meevaller voor AZ in aanloop naar clash met FC Utrecht

Foto: Flinke meevaller voor AZ in aanloop naar clash met FC Utrecht

AZ-trainer Pascal Jansen verwacht zondag, in de laatste competitiewedstrijd van het jaar tegen FC Utrecht, weer te kunnen beschikken over Timo Letschert. De verdediger viel woensdag geblesseerd uit tegen Vitesse (3-1).

“Vooralsnog ziet het er goed uit, ik verwacht dat hij zondag weer inzetbaar is”, zei Jansen een dag later tijdens zijn persconferentie in aanloop naar de laatste Eredivisie-wedstrijd van het kalenderjaar.

Een dag na het gewonnen duel met Vitesse hadden de meeste speler van AZ vrij. “De jongens die medische ondersteuning nodig hebben, zijn wel op de club geweest”, zei Jansen. “De rest is ietwat aan het ontspannen thuis. We willen nog één keer knallen, om goed het jaar uit te gaan.”

AZ moet het in De Galgenwaard doen zonder de al langer geblesseerde basisspelers Dani de Wit, Jonas Svensson en Bruno Martins Indi.

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie