‘Gigantisch struikelblok Ajax in winterperiode’

Foto: ‘Gigantisch struikelblok Ajax in winterperiode’

Ajax staat voor een grote uitdaging in de winterse transferperiode. Directeur voetbal Martijn Beuker onderschrijft dat de Amsterdamse club voornamelijk afhankelijk is van uitgaande transfers. De financiële middelen zijn op het moment niet genoeg om inkomende transfers te doen.

Ajax heeft financieel struikelblok in winterse transferperiode, stelt directeur voetbal Martijn Beuker

In de Pantelic Podcast gaat Beuker in op de situatie bij Ajax voorafgaand aan de transferperiode die eraan komt. “De winterse window is vaak heel interessant. Om bijvoorbeeld te zien of je iets kunt toevoegen, iemand die een halfjaar de tijd kan krijgen bij Jong Ajax. Je moet verder durven kijken dan direct het eerste elftal.”

“Alles is afhankelijk van wat er gaat gebeuren op de markt. Bij ons is dat vooral uitgaand”, onderstreept Beuker. “Als het gaat om het eerste elftal? Dan is vooral de positie van linksbuiten onderbezet.” Daar speelt dit seizoen vooral Mika Godts, maar ook het Belgische talent was een tijd lang geblesseerd.

De voorbereiding op de transfermarkt is volgens de directeur voetbal van Ajax goed gelukt. “We hebben goede gesprekken gehad met Francesco Farioli. We weten nu wat we zoeken, welk profiel spelers we moeten zoeken”, vertelt Beuker. “Daarbij is het eerst belangrijk wat we verkopen. We willen een bredere selectie hebben, maar daarbij zijn we afhankelijk van wat eruit gaat.”

Het voetbalnieuws als eerste lezen? Volg SoccerNews ook op WhatsApp!

Volg SoccerNews via ons WhatsApp-kanaal en mis niets van het belangrijkste voetbalnieuws!

Is de huidige selectie van Ajax goed genoeg voor de tweede plaats in de Eredivisie?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie