‘Grote angst voor Klassieker’

Foto: ‘Grote angst voor Klassieker’

De Klassieker van aanstaande zondag tussen Feyenoord en Ajax wordt in een lege Kuip gespeeld. Eventjes was er de mogelijkheid dat er wél fans aanwezig zouden mogen zijn en dat zorgde voor een bepaalde angst, wegens de terugkeer van Steven Berghuis.

“Met het verlengen van de coronamaatregelen tot 14 januari 2022 wordt De Klassieker tussen Feyenoord en Ajax zondag in De Kuip definitief zonder publiek afgewerkt”, schrijft De Telegraaf op woensdagochtend. “In Rotterdam was de hoop dat de besmettingscijfers snel zouden dalen, zodat fans toch welkom zouden zijn. Omdat de cijfers niet meevallen en de omicronvariant op de loer ligt, is er een streep gezet door versoepelingen vanaf zondag.”

Het betaald voetbal hield al rekening met dit scenario… “Hoewel de profclubs van mening zijn dat de wedstrijden niet leiden tot extra besmettingen. Feyenoord voerde trouwens een tweesporenbeleid, zodat de club klaar was voor het eventueel ontvangen van bezoekers. Een treffen met publiek in De Kuip werd overigens met angst tegemoet gezien vanwege de geruchtmakende transfer in de zomer van Feyenoords sterspeler Steven Berghuis naar Ajax. Coach Erik ten Hag liet anderhalve week geleden al weten dat Berghuis gewoon mee gaat naar Rotterdam.”

“Bang? Kom!”

Ten Hag vertelde toen: “Het is geen dingetje waarover ik moet nadenken. Natuurlijk neem ik Steven mee. Bang? Kom! Als de veiligheid niet kan worden gewaarborgd, moeten we helemaal niet gaan. We moeten ons als groep wel tegen de eventuele vijandigheid wapenen. Dat doen we ook, want daar zijn strategieën voor.”

Feyenoord staat op een gelijk puntenaantal als Ajax: “Ik had wel verwacht dat Feyenoord ons kon bijbenen zoals ze dat tot nu toe doen. Dat lukte ze vorig jaar ook al. Ik vind dat de technisch directeur van Feyenoord een heel goede selectie heeft samengesteld, voor een goede trainer. Dan krijg je dit. En ook PSV heeft een mooie selectie staan.”

Scoort Berghuis zondag tegen Feyenoord? De odd is 2.87!

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door AFC AJAX MEDIUM (@ajaxmedium)

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

22:56
11+
Santi Giménez geeft assist, ziet concurrent twee keer scoren bij Milan-debuut
22:55
4+
Newcastle United veel te sterk voor Arsenal op weg naar Cup-finale
22:52
5+
Go Ahead Eagles na smaakvol duel met Noordwijk naar halve finale KNVB Beker
22:20
120+
Feyenoord in de put: ‘Hij is volledig kapot’
21:57
361+
‘Frenkie de Jong maakt Nederlandse stunttransfer’
21:45
224+
‘Farioli-feest bij Ajax na PSV-Feyenoord’
21:30
22+
Memphis Depay trekt boetekleed aan: ‘Zal hiervan leren’
21:12
239+
Priske spreekt schande: ‘Ik doe dit normaal nooit’
21:00
151+
Luuk de Jong bijt van zich af: ‘Ricardo Pepi?’
20:46
131+
‘Feyenoord-speler blijft achter op Eindhoven Airport’
20:39
8+
PSV knikkert Feyenoord uit beker, groot probleem Priske
20:11
125+
Geweldig interview met Arne Slot verovert het internet
19:49
169+
KNVB en VAR de pineut: ‘Ze kunnen het absoluut niet!’
19:32
267+
‘Ontslag Brian Priske na PSV-Feyenoord’
19:20
44+
FC Twente haalt transfervrije verdediger
19:02
340+
‘Matchfixing tijdens PSV-Feyenoord’
19:00
44+
KKD Transfervrij XI: talenten en smaakmakers deze zomer gratis
18:47
94+
Memphis Depay hoort vonnis na bizarre arrestatie
18:47
67+
‘Zelfs binnen Utrecht verbazing na belletje PSV’
18:33
127+
Te Kloese onthult waarom hij besloot Giménez te verkopen
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie