Grote zorgen om Iniesta: ‘Einde carrière?’

Foto: Grote zorgen om Iniesta: ‘Einde carrière?’

Slecht nieuws voor Andrés Iniesta. De levende legende van Vissel Kobe scheurde in de Aziatische variant van de Champions League een pees in zijn rechterdijbeen en is vier maanden uitgeschakeld.

Het Algemeen Dagblad vreest dat de blessure het einde van zijn carrière betekent. “Heeft Andrés Iniesta zijn laatste wedstrijd als profvoetballer gespeeld?”, vraagt het medium zich hardop af. Iniesta mist door zijn blessure de start van het nieuwe seizoen van de J-League, dat eind februari begint.

Het AD schrijft: “De routinier en vedette van Vissel Kobe is 36 jaar oud inmiddels. Gisteren ging hij in Barcelona onder het mes, meldt zijn club, nadat hij op 10 december strompelend van het veld stapte na de gewonnen penaltyserie in de kwartfinales van de AFC Champions League tegen Suwon Samsung Bluewings. Iniesta benutte de beslissende strafschop.”

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie