“In mijn tijd bij Ajax ging ik veel stappen en deed wat ik leuk vond”

Foto: “In mijn tijd bij Ajax ging ik veel stappen en deed wat ik leuk vond”

Vanuit de Ajax-jeugd stoomde Lorenzo Ebecilio door naar de hoofdmacht en werd er meteen twee keer landskampioen. Daarna raakte de carrière van de buitenspeler in het slop.

Frank de Boer werd in 2010 aangesteld als hoofdcoach van Ajax en liet Ebecilio aan het grote werk ruiken. De Noord-Hollander was er echter nog niet helemaal klaar voor. “Ik was negentien en er kwam ontzettend veel op me af. Na mijn debuut tegen Vitesse speelde ik bijna alles. Voor ik het wist speelde ik in de Champions League. Frank is een winnaar en een enorme professional. Uiteindelijk was ik in die fase nog niet zo professioneel”, bekent Ebecilio in een interview met Voetbal International

Stappen

Dat de vleugelaanvaller nog niet professioneel met het vak bezig was, blek wel uit zijn gedrag buiten het veld. “Ik ging naast het voetbal ook veel stappen en deed wat ik leuk vond”, blikt hij terug. “Zo hoort een voetballer van Ajax natuurlijk niet te leven. Dus ik moest op de blaren zitten.” 

Ebecilio kon tijdens de duels niet alles geven. “Ik deed alles op tachtig procent. Puur omdat ik niet durfde. Het vertrouwen ontbrak. Frank gaf me dat wel, maar ik had zelf niet het pure geloof in mezelf. Dat kwam later pas in het buitenland.”

Na avontuur in Rusland, Azarbeidzjan en Japan kwam Ebecilio op Cyprus terecht. Daar speelt hij nu voor Achyronas Liopetriou, op het tweede niveau.

Inzetten op je favoriete club? Beproef je geluk op bet365!

Dit bericht op Instagram bekijken

Een bericht gedeeld door SoccerNews.nl (@soccernews__nl)

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

09:47
1+
Aderlating voor Feyenoord: ‘Deze twee spelers komen dit seizoen niet meer in actie’
09:33
1+
Pascal Jansen gepresenteerd als coach New York City FC
09:00
129+
PSV haalt Malacia binnen, Ajax verwelkomt nieuwe back
08:37
72+
Spaanse media over return Ihattaren: ‘Hij schittert weer’
08:15
67+
Manchester City geeft meer geld uit dan hele Premier League bij elkaar
07:55
16+
Nieuw Arne Slot-target klaar voor de zomer: ‘Moet Andy Robertson vervangen’
07:10
139+
PSV-bestuurslid door het slijk gehaald na wintertransferperiode: ‘Hij is een grap’
23:54
6+
Voorbeschouwing Liverpool – Tottenham Hotspur: EFL Cup-clash
23:09
192+
PSV heeft slecht nieuws: vangt bot voor Pepi-vervanger
22:53
1973+
LIVE: Ajax heeft twee aanwinsten binnen, PSV-deal stuk
22:44
0+
‘Witte rook’ uit Amsterdam: ‘Keeper en back komen eraan’
22:29
125+
PSV houdt poot stijf: Babadi vertrekt niet
22:22
120+
Here we go: PSV strikt Malacia op huurbasis met optie tot koop
21:55
62+
Heracles verschalkt Utrecht en bereikt halve finale KNVB Beker
21:25
211+
‘Feyenoord klaar op transfermarkt: twee nieuwe aanwinsten’
20:57
0+
‘FC Utrecht-zwakkeling mag vanavond gratis vertrekken’
20:38
190+
‘Feyenoorder out na wanbeleid op 4 februari’
20:24
98+
Verbijstering na aftrap Heracles – Utrecht: ‘Wat een armoe’
20:15
27+
Transfersoap Davies kent mooi einde
19:34
0+
Haller op de bank in bekerduel tussen Heracles en Utrecht
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie