Klare taal Olij: “Dan moet je doorselecteren”

Foto: Klare taal Olij: “Dan moet je doorselecteren”

Sparta Rotterdam mengt zich deze winter nadrukkelijk op de transfermarkt. De eredivisionist sloot verschillende in- en uitgaande transfers, maar volgens Nick Olij zijn die keuzes prima te billijken.

Nick Olij verdedigt transferbeleid Sparta Rotterdam

Sparta liet al vijf spelers gaan, waaronder clubtopscorer Camiel Neghli (Millwall) en Arno Verschueren (FC Twente). De club huurde daarnaast al vier spelers en mogelijk komen er nog drie andere nieuwkomers bij. Een drukke transferwindow dus op Het Kasteel, maar Olij heeft als aanvoerder alle begrip.

“Je weet dat spelers kunnen vertrekken in deze periode”, vertelde Olij afgelopen weekend aan Voetbal International. “Arno en Camiel waren twee hoofdrolspelers. Het gaat niet om hun vertrek, maar soms heeft een team wel verfrissing nodig als het op een bepaalde manier voor een langere periode niet goed is gegaan. Dan moet je doorselecteren en je elftal verfrissen.”

“Ik denk dat Kristian (Hlynsson, red.) en Mitchell (Van Bergen, red.) wel kwaliteit met zich meenemen en ongetwijfeld is Sparta nog bezig met andere spelers halen”, vervolgt de Sparta-goalie. “Uiteindelijk moeten wij één doel hebben dit jaar en dat is erin blijven. Vanaf volgend jaar gaan we weer bouwen.”

Blijft Sparta in de Eredivisie?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie