Ongeloof bij Amorim: “Heel erg verdrietig”

Foto: Ongeloof bij Amorim: “Heel erg verdrietig”

Rúben Amorim zit weer wat steviger op de bank van Manchester United. Zijn team maakte de laatste weken een povere indruk, maar toonde zondag herstel met een puik optreden bij lijstaanvoerder Liverpool (2-2). Toch oogde de manager na afloop niet erg gelukkig.

Manchester United-manager baalt na punt bij Liverpool

United nam op Anfield de leiding en liet zelfs nog na om er met de winst vandoor te gaan. Amorim genoot van diens team. “Het was anders, ik wil het niet over systeem of tactiek hebben, maar over de manier waarop we vechten. Dat is denk ik het grootste verschil”, verklaarde de Portugees tegenover Viaplay. “Het knokken, het lijden. Als we willen lijden, dan zijn we een andere ploeg.”

Toch sloeg hij vervolgens een andere toon aan. Volgens Amorim moeten de United-spelers meer plichtbesef tonen. “We speelden tegen de ploeg die momenteel de beste van Engeland is. Maar om zelf een grote ploeg te worden, moeten we dat elke wedstrijd brengen, niet alleen in de topduels”, vervolgde hij. “Ik zou nu blij moeten zijn, maar als ik dit zie, dan ben ik eigenlijk heel erg verdrietig over wat we in de eerdere wedstrijden hebben laten zien.”

“Drie keer op rij thuis verliezen, hoe we de goals weggeven zonder slag of stoot, dat is zo teleurstellend”, verzuchtte Amorim. “Dat is de mentaliteit binnen het team, binnen de hele club. We moeten veel meer vechtlust tonen. Ik ga daar deze week de nadruk op leggen, dat we deze instelling behouden zodat we wedstrijden kunnen gaan winnen.”

Slaat Amorim hier de juiste toon aan?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

07:00
17+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Union: blessures slaan toe
23:13
51+
‘Aan die tweede goal kon PSV niet veel doen’
22:55
241+
‘Shock: bliksemontslag Peter Bosz na Juventus-PSV’
22:55
34+
Jude Bellingham krijgt Etihad Stadium volledig stil
22:51
33+
Slordig PSV krijgt geen grip op Juventus en verliest in Turijn
21:46
80+
‘PSV-middenvelder verliest plek in Oranje’
21:20
135+
‘PSV’er aan het zuurstof na Juventus’
20:30
431+
Priske laat van zich horen na Feyenoord-ontslag
19:55
0+
Perisic en Obispo starten tegen Juventus, Malacia op de bank
19:39
137+
Driessen schrijft Feyenoord-kandidaat af: ‘Rvc wil hem niet’
19:19
116+
Van Bommel ziet Feyenoord-klus zitten: ‘Telefoon staat aan’
19:10
61+
Makkelie is des duivels: ‘Wat bezielt zo iemand?’
18:51
69+
Selectie Oranje voor Nations League-duels bekend
18:49
237+
De zorgelijke situatie van Huntelaar: “Die is echt ingestort”
18:29
146+
Mogelijke vierde ster zorgt voor verdeeldheid bij Ajax: “Geen calimeroclub”
18:09
91+
Jahanbakhsh gaat in tegen KNVB: “Volle bak op mijn enkel”
17:48
44+
‘Pechvogel Schuurs mogelijk nog langer aan de kant’
17:27
148+
‘Veel vraagtekens in België rond Union-Ajax’
17:17
21+
Voorbeschouwing AZ – Galatasaray: Turken zonder Oshimen naar Alkmaar 
17:10
80+
‘Basisspeler van Real Madrid blijft verdachte in seksschandaal’
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie