‘PSV maakte enorme transferblunder’

Foto: ‘PSV maakte enorme transferblunder’

PSV ging zaterdag keihard onderuit tegen SC Cambuur. De Eindhovenaren verloren met 3-0, maar de verdediging van de Eindhovenaren lijkt niet het enig zorgenkindje. Ook voorin ontbeert PSV de nodige stootkracht en volgens het Eindhovens Dagblad heeft PSV momenteel dan ook geen capabele vervanger voor de langdurig geblesseerde Luuk de Jong in huis.

De Jong is al een tijd uit de roulatie met een spierscheuring en lijkt voorlopig ook nog niet inzetbaar. Het is trainer Ruud van Nistelrooy nog altijd niet gelukt om een goede invulling te geven aan de spitspositie. Volgens het Eindhovens Dagblad wordt De Jong gemist als leider bij bijvoorbeeld het drukzetten, als mentale aanjager van het elftal en al aanspeelpunt over zowel de grond als de lucht.

Geen alternatief voor De Jong

Het Brabants medium stelt dat PSV geen adequate vervanger heeft weten te halen en dat de huidige aanwezige spelers niet leveren. Vertessen zou het moeten kunnen, maar kan voorlopig zijn talent niet waarmaken. Ook het alternatief met middenvelders Xavi Simons en Guus Til levert niet het gewenste succes op. Ook Gakpo werd geprobeerd, maar de buitenspeler rendeert veel beter aan de zijkant. Ook nieuweling Anwar El Ghazi lijkt niet de beoogde kandidaat om die positie in te vullen. 

Het halen van De Jong gold als topprioriteit voor de Eindhovenaren, maar over een alternatief is niet goed nagedacht door PSV stelt het Eindhovens DagbladDat de blessure van de spits nu langer duurt dan gedacht, is dan ook een fikse tegenvaller voor PSV. Het zorgt ervoor dat de Eindhovenaren in de winterse transferperiode alsnog de markt weer op moeten gaan voor een alternatief voor De Jong.

TIP: Gaat PSV ook onderuit tegen Zürich? Verdien 5.5x je inzet bij Unibet!

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

12:06
1+
‘Interne strijd bij Feyenoord over opvolging Priske’
11:51
18+
‘Henderson weg bij Ajax, opvolger al geïdentificeerd’
11:35
3+
Willem II-thuis ‘zwaarder dan Juventus-uit’: “Klinkt misschien raar..”
11:21
51+
Ajax moet steunpilaar missen tegen Union St. Gillis
11:03
10+
BN’er met grond gelijk gemaakt in VI: “Een gekkie, allemaal gelul”
10:48
31+
Te Kloese gefileerd: “Wat ik vreemd vond, was de opmerking na PSV”
10:34
77+
‘John de Mol grijpt in bij Vandaag Inside’
10:33
30+
Schouten en Mauro zijn het oneens met elkaar na duel met Juventus
10:16
100+
Feyenoord kan ‘gedroomde opvolger’ Priske op de buik schrijven
10:00
30+
PSV bezorgt zichzelf (alweer) hoofdpijn
09:43
30+
Harde woorden voor PSV: ‘Absoluut niet nodig’
09:24
285+
‘Oranje-verrader gaat Virgil van Dijk vervangen’
09:05
65+
Britse media spreken schande over actie Manchester City
08:46
49+
Peter Bosz beschermt PSV’er na nederlaag: ‘Weet hij zelf ook’
08:27
156+
Italiaanse kranten fileren PSV-speler: ‘Kind tussen volwassenen’
08:08
68+
Joey Veerman helemaal afgemaakt door Marco van Basten
07:49
286+
‘Tadic-shock vanuit Amsterdam: comeback’
07:30
123+
Joey Veerman heeft pijnlijke boodschap na Juventus-PSV
07:15
125+
AC Milan-trainer waarschuwt spelers voor duel met Feyenoord
07:00
340+
Vermoedelijke opstelling Ajax tegen Union: blessures slaan toe
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie