PSV met goal Ihattaren nipt te sterk voor FC Utrecht

Foto: PSV met goal Ihattaren nipt te sterk voor FC Utrecht

PSV heeft goede zaken gedaan in de wedstrijd tegen FC Utrecht. Na de overwinningen van Ajax en Feyenoord boekten ook de Eindhovenaren een overwinning. De ploeg was met 2-1 te sterk voor de bezoekers uit de Domstad.

De eerste kans ik de wedstrijd was afkomstig van FC Utrecht. Gyrano Kerk kreeg een kansje, maar kon de bal niet binnenkrijgen. Daarna gingen de kansen op en neer totdat PSV in de 31ste minuut de score opende. Donyell Malen tikte een bal die werd voorgegeven door Mario Götze prima binnen. Een paar minuten later was het opnieuw raak voor PSV toen Mohammed Ihattaren de 2-0 binnenwerkte. Het was zijn eerste goal van 2020.

Na rust begon FC Utrecht stevig terug te vechten en dat leverde via Mimoun Mahi in de 71ste minuut de aansluitingstreffer op. Daarna werd de club uit Utrecht nog een paar keer gevaarlijk, maar een goal volgde niet meer. PSV won dan ook met 2-1 van FC Utrecht.

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie