Real Madrid en Barça informeren naar AZ-bankzitter: “Gewoon bizar”

Foto: Real Madrid en Barça informeren naar AZ-bankzitter: “Gewoon bizar”

Ondanks dat Mexx Meerdink geen vaste basisplaats heeft bij AZ geniet hij veel interesse uit het buitenland. Grote clubs uit Spanje en Duitsland hebben de talentvolle spits in het vizier.

AZ-spits Mexx Meerdink wordt gevolgd door Spaanse en Duitse topclubs

Dat doet zijn zaakwaarnemer Guido Albers zondagochtend bij Goedemorgen Eredivisie op ESPN uit de doeken. Hij zag Meerdink zaterdagavond een belangrijke goal maken in de topper tegen PSV (2-2). “Hij kan goed koppen. Ik weet niet of jullie wel eens die linkerpoot van hem hebben gezien, maar daar zit een power in. Hij heeft gewoon de afgelopen twee jaar de pech gehad dat hij niet stabiel fit is gebleven, waardoor hij op en af is gegaan.

“Maar als je de interesse ziet internationaal voor hem, wat elke week wordt gebeld, is gewoon bizar”, stelt Albers, al wil hij de namen van de clubs niet noemen. “Dat is tot de top van Spanje tot de top van Duitsland, die bellen gewoon. Omdat ze natuurlijk in hem een potentiële spits zien voor het eerste elftal. En dan halen ze liever op jonge leeftijd en een betere spits maken, dan duur kopen voor zestig, zeventig, tachtig miljoen.”

‘Ik maak geen geintje’

In de studio reageert men behoorlijk verrast, waarna Hans Kraaij junior inhaakte: “Je noemt Spaanse top. Maar wat is dan Spaanse top?”, vroeg de oud-voetballer. “Ik vind het niet netjes om die clubs te benoemen, maar het is gewoon Spaanse top.” Presentator Milan van Dongen vindt het niet lastig om een rijtje op te noemen en komt met Real Madrid, FC Barcelona en Atlético Madrid. “Dat zijn clubs die voor hem informeren”, bevestigde Albers. “Ik maak geen geintje.”

De 21-jarige Meerdink staat nog tot medio 2027 onder contract in Alkmaar. Hij is volgens Transfermarkt momenteel zo’n 2,5 miljoen euro waard. De spits uit Winterswijk is tweede keus achter Troy Parrott. In de tweede seizoenshelft van vorig seizoen werd Meerdink nog verhuurd aan Vitesse, omdat hij in Alkmaar tweede viool speelde achter Vangelis Pavlidis.

Bizar?

  • Ja, niet normaal
  • Kan het best begrijpen
  • Ja, niet normaal
  • Kan het best begrijpen

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

23:13
32+
‘Aan die tweede goal kon PSV niet veel doen’
22:55
191+
‘Shock: bliksemontslag Peter Bosz na Juventus-PSV’
22:55
26+
Jude Bellingham krijgt Etihad Stadium volledig stil
22:51
29+
Slordig PSV krijgt geen grip op Juventus en verliest in Turijn
21:46
65+
‘PSV-middenvelder verliest plek in Oranje’
21:20
120+
‘PSV’er aan het zuurstof na Juventus’
20:30
342+
Priske laat van zich horen na Feyenoord-ontslag
19:55
0+
Perisic en Obispo starten tegen Juventus, Malacia op de bank
19:39
130+
Driessen schrijft Feyenoord-kandidaat af: ‘Rvc wil hem niet’
19:19
113+
Van Bommel ziet Feyenoord-klus zitten: ‘Telefoon staat aan’
19:10
56+
Makkelie is des duivels: ‘Wat bezielt zo iemand?’
18:51
64+
Selectie Oranje voor Nations League-duels bekend
18:49
218+
De zorgelijke situatie van Huntelaar: “Die is echt ingestort”
18:29
140+
Mogelijke vierde ster zorgt voor verdeeldheid bij Ajax: “Geen calimeroclub”
18:09
84+
Jahanbakhsh gaat in tegen KNVB: “Volle bak op mijn enkel”
17:48
40+
‘Pechvogel Schuurs mogelijk nog langer aan de kant’
17:27
144+
‘Veel vraagtekens in België rond Union-Ajax’
17:17
20+
Voorbeschouwing AZ – Galatasaray: Turken zonder Oshimen naar Alkmaar 
17:10
76+
‘Basisspeler van Real Madrid blijft verdachte in seksschandaal’
17:00
93+
“Twente, een vervelende en arrogante club”
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie