Schmidt bedankte voor Oranje: ‘Wel een grote eer’

Foto: Schmidt bedankte voor Oranje: ‘Wel een grote eer’

Voordat Guus Hiddink voor de tweede keer in zijn carrière aangesteld werd als bondscoach van het Nederlands elftal, was ook de huidige oefenmeester van PSV Roger Schmidt in beeld. De Duitser sprak zelfs met degene die het toen voor het zeggen had bij de KNVB, Hans van Breukelen.

Bij FOX Sports onthult de trainer: “Ik heb twee, drie keer met Hans van Breukelen gesproken. Het was een grote eer, maar ik had niet het gevoel dat ik er al klaar voor was.”

Schmidt vond zichzelf nog te jong en onervaren voor Oranje: “Een grote landenploeg als het Nederlands elftal trainen, dat is een hele opgave. En ik vond op dat moment niet dat ik er al klaar voor was. Dat was de reden waarom ik niet naar Nederland kwam.”

De Duitser ging uiteindelijk aan de slag bij de Chinese Super League-ploeg Beijing Guoan. Daar werkte hij twee jaar, waarna hij voor een sabbatical van een jaartje koos. Een paar maanden geleden werd Schmidt aangesteld als de nieuwe coach in het Philips Stadion.

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

22:20
61+
Feyenoord in de put: ‘Hij is volledig kapot’
21:57
79+
‘Frenkie de Jong maakt Nederlandse stunttransfer’
21:45
145+
‘Farioli-feest bij Ajax na PSV-Feyenoord’
21:30
14+
Memphis Depay trekt boetekleed aan: ‘Zal hiervan leren’
21:12
207+
Priske spreekt schande: ‘Ik doe dit normaal nooit’
21:00
119+
Luuk de Jong bijt van zich af: ‘Ricardo Pepi?’
20:46
114+
‘Feyenoord-speler blijft achter op Eindhoven Airport’
20:39
7+
PSV knikkert Feyenoord uit beker, groot probleem Priske
20:11
90+
Geweldig interview met Arne Slot verovert het internet
19:49
152+
KNVB en VAR de pineut: ‘Ze kunnen het absoluut niet!’
19:32
248+
‘Ontslag Brian Priske na PSV-Feyenoord’
19:20
41+
FC Twente haalt transfervrije verdediger
19:02
324+
‘Matchfixing tijdens PSV-Feyenoord’
19:00
40+
KKD Transfervrij XI: talenten en smaakmakers deze zomer gratis
18:47
83+
Memphis Depay hoort vonnis na bizarre arrestatie
18:47
61+
‘Zelfs binnen Utrecht verbazing na belletje PSV’
18:33
117+
Te Kloese onthult waarom hij besloot Giménez te verkopen
18:16
99+
“Daarom vroeg Feyenoord ons of ze Shiloh terug konden halen”
18:00
228+
Juventus schrikt van Dávid Hancko
17:56
92+
Opstellingen PSV en Feyenoord: gepuzzel bij beiden
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie