‘Stuntterugkeer voor Steven Bergwijn’

Foto: ‘Stuntterugkeer voor Steven Bergwijn’

René van der Gijp vind het onbegrijpelijk dat bondscoach Ronald Koeman Steven Bergwijn niet meer wil oproepen voor het Nederlands elftal. De keuzeheer van Oranje vindt dat Bergwijn in Saudi-Arabië niet op het benodigde competitieniveau speelt. Van der Gijp noemt dat grote nonsens en wijst op het niveau van de Eredivisie. Wat Van der Gijp betreft kan de buitenspeler dan ook gewoon weer worden opgeroepen.

Van der Gijp laakt Oranjeboycot Koeman voor Bergwijn

In de podcast KieftJansenEgmondGijp spreekt Van der Gijp zijn verbazing uit over het huidige niveau van de Eredivisie. “Als je naar PSV – Willem II en Fortuna Sittard – Ajax zit te kijken, kun je bijna niet geloven dat Koeman tegen Bergwijn zegt dat hij de competitie in Saudi-Arabië niet serieus neemt. Want bij ons in de Eredivisie is het óók niks.”

Dat er af en toe eens een wedstrijd in de Champions League wordt gewonnen door PSV of Feyenoord zegt de voetbalanalist niks. “Omdat Feyenoord incidenteel een keer een spectaculaire overwinning op Bayern München of Benfica boekt, kun je zeggen dat het in Nederland wel iets voorstelt. Maar dat stelt niets voor.”

Op dreef in Saudi-Arabië

Bergwijn verliet afgelopen zomer Ajax voor 21 miljoen euro en trok naar Al-Ittihad in Saudi-Arabië. Op het eerstvolgende persmoment van Oranje vertelde Koeman dat de aanvaller niet meer oproept vanwege een gebrek aan sportieve ambitie. De 27-jarige buitenspeler doet het echter goed bij Al-Ittihad. In de competitie scoorde Bergwijn dit seizoen al zeven keer en daarnaast was hij ook zes keer aangever.

Moet Bergwijn weer worden opgeroepen voor Oranje?

  • Ja, dat vind ik wel
  • Nee, dat vind ik niet
  • Ja, dat vind ik wel
  • Nee, dat vind ik niet

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

15:15
20+
‘Toptrio weg bij Ajax’
15:00
8+
Ajax en Sparta THE BEST na Mislintat, PSV stelt teleur!
14:46
18+
Vink doet opmerkelijk boekje open over Jong Ajax en Jong PSV
14:30
74+
‘Joey Veerman móét weg bij PSV’
14:14
64+
‘Ajax-hervormingen op komst’
14:00
35+
Alex Kroes is de levenselixer voor Ajax
13:45
0+
Wéér KNVB-ingreep bij Utrecht tegen Ajax
13:29
325+
‘Stuntterugkeer voor Steven Bergwijn’
13:13
34+
Op welke zender kijk je Feyenoord – AC Milan?
12:50
72+
Italiaanse media loven één PSV’er na ‘onverdiende zege Juventus’
12:41
41+
‘Feyenoord moet af van eeuwenoud probleem’
12:20
1706+
‘Ontslag Arne Slot na megablamage Liverpool’
12:06
98+
‘Interne strijd bij Feyenoord over opvolging Priske’
11:51
239+
‘Henderson weg bij Ajax, opvolger al geïdentificeerd’
11:35
16+
Willem II-thuis ‘zwaarder dan Juventus-uit’: “Klinkt misschien raar..”
11:21
122+
Ajax moet steunpilaar missen tegen Union St. Gillis
11:03
86+
BN’er met grond gelijk gemaakt in VI: “Een gekkie, allemaal gelul”
10:48
58+
Te Kloese gefileerd: “Wat ik vreemd vond, was de opmerking na PSV”
10:34
186+
‘John de Mol grijpt in bij Vandaag Inside’
10:33
71+
Schouten en Mauro zijn het oneens met elkaar na duel met Juventus
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie