Te Kloese onthult waarom hij besloot Giménez te verkopen

Foto: Te Kloese onthult waarom hij besloot Giménez te verkopen

Voor Feyenoord was de winterse transferperiode toch een beetje een teleurstelling. Santiago Giménez werd verkocht en een directe vervanger is niet gekomen. Directeur Dennis Te Kloese legt uit waarom hij de Mexicaan besloot te verpatsen aan AC Milan, voor 35 miljoen euro.

AC Milan ‘financieel heel overtuigend, timing was wel moeilijk’

“Het geeft een dubbel gevoel.” Afgelopen zomer waagde Milan ook al een poging. “Daar zijn we voor gaan liggen, maar dat hangt daarna boven de markt. De financiële overweging was dusdanig groot, dat we er akkoord mee gingen. Ik moest er wel met de rest van de directie over praten, want we dienen ook een clubbelang”, aldus Te Kloese.

“Financieel was het heel overtuigend, maar het moment was moeilijk. Daar moet je zorgvuldig mee omgaan. Ook zijn eigen inbreng speelde mee. Dat is niet doorslaggevend, maar daar moet je wel naar luisteren. Zeker als iemand over de honderd wedstrijden voor je club heeft gespeeld en de titel, de beker en de Johan Cruijff Schaal heeft gewonnen.”

Giménez wilde zelf per se naar Milaan. “Als hij zegt: ‘Dit is het voor mij, ik wil het nu doen’, dan moet je er serieus over gaan praten. Dat hebben we gedaan. Het verschil met biedingen van andere clubs was dusdanig groot, dat we hebben besloten hem te laten gaan. We hebben hem voor zes keer de aankoopwaarde aan AC Milan. Daar kan je als club heel erg trots op zijn.”

Snap jij dat Te Kloese overstag ging?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Laatste nieuws

20:11
11+
Geweldig interview met Arne Slot verovert het internet
19:49
46+
KNVB en VAR de pineut: ‘Ze kunnen het absoluut niet!’
19:32
93+
‘Ontslag Brian Priske na PSV-Feyenoord’
19:20
17+
FC Twente haalt transfervrije verdediger
19:02
186+
‘Matchfixing tijdens PSV-Feyenoord’
19:00
27+
KKD Transfervrij XI: talenten en smaakmakers deze zomer gratis
18:47
54+
Memphis Depay hoort vonnis na bizarre arrestatie
18:47
41+
‘Zelfs binnen Utrecht verbazing na belletje PSV’
18:33
79+
Te Kloese onthult waarom hij besloot Giménez te verkopen
18:16
80+
“Daarom vroeg Feyenoord ons of ze Shiloh terug konden halen”
18:00
176+
Juventus schrikt van Dávid Hancko
17:56
91+
Opstellingen PSV en Feyenoord: gepuzzel bij beiden
17:23
12+
PANIEKVOETBAL Italië, Premier League-MONEY naar Nederland
17:18
43+
Feyenoord presenteert na Carillo volgende verlate winteraankoop
17:08
386+
Enorme klap dreigt gelijk voor Ajax-winteraanwinst
16:45
41+
AZ verklaart klappen 10 miljoen-transfer: “Geen goed signaal”
16:30
88+
Op welke zender kijk je PSV – Feyenoord?
16:15
134+
Feyenoord strikt Mexicaans toptalent, PSV haalt Malacia binnen
16:00
88+
Weghorst voelt Ajax-last: “Staat ver af van mijn filosofie”
15:45
43+
Feyenoord legt potentiële Giménez-opvolger vast
Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie