‘Vertessen verkast jaar na PSV-exit opnieuw’

Foto: ‘Vertessen verkast jaar na PSV-exit opnieuw’

Yorbe Vertessen lijkt voor het tweede seizoen op rij een wintertransfer te maken. Volgens Sky Sport Deutschland vertrekt de Belgische aanvaller naar RB Salzburg.

SN Betrouwbaarheidsmeter:

Laag
Gemiddeld
Hoog

Yorbe Vertessen op weg naar RB Salzburg

Vertessen ontbrak zondag reeds op het trainingsveld van 1. FC Union Berlin. De vleugelaanvaller wil dolgraag aan de slag bij RB Salzburg. Op dit moment zijn de Oostenrijkers bezig om een permanente deal te sluiten met de Bundesliga-club, waarbij een huurtransfer momenteel uitgesloten is.

Een jaar geleden transfereerde Vertessen van PSV naar Union Berlin. Met die transfer liet de Belg het kampioenschap in Eindhoven glippen, maar zijn periode in Berlijn werd geen doorslaand succes. In een jaar tijd speelde hij 32 officiële wedstrijden (vijf doelpunten, twee assists).

Het contract van Vertessen met Union Berlin loopt medio 2028 af.

Had hij PSV trouw moeten blijven?

  • Ja
  • Nee
  • Ja
  • Nee

0 Votes

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie