“Zeven uit drie, we staan bovenaan”

Foto: “Zeven uit drie, we staan bovenaan”

Sparta Rotterdam was dé verrassing van het Eredivisie-seizoen 2022-2023, maar ook in 2023-2024 komt de ploeg weer bovendrijven, zonder trainer Maurice Steijn. Zijn opvolger heet Jeroen Rijsdijk, maar aan de goede prestaties lijkt er niets veranderd te zijn.

Sparta: van Eredivisie-verrassing naar… Eredivisie-verrassing

Op zondag won Sparta met 1-3 van sc Heerenveen, waardoor de Rotterdammers voorlopig op plekkie één staan in de Nederlandse competitie. Rijsdijk analyseert bij ESPN: “We scoorden 0-1 uit een counter, we verdienden het niet om voor te staan bij rust, dat is ook voetbal. Op basis van van de tweede helft hebben we wel verdiend gewonnen. We zijn denk ik een heel lastige ploeg om tegen te spelen. We hebben verschillende wapens.”

“Zeven uit drie, we staan bovenaan, dat is als beginnend coach hartstikke mooi”, concludeert hij.

Gaat Olij nog weg?

Een gevaar voor de Rotterdammers is wel dat goalie Nick Olij nog zou kunnen vertrekken… “Nick was hartstikke goed, zeker in de eerste twintig minuten. We hadden het heel lastig, en hij had een paar goede reddingen. Ik vond die fase van onze ploeg niet goed, maar ook dan zie je dat we rustig kunnen blijven en doelpunten kunnen voorkomen. Nick, inderdaad, maar ook andere jongens die zich voor de bal gooiden.”

Lees meer

Deel op sociale media:

Wat kost gokken jou? Stop op tijd | 18+ | loketkansspel.nl | Gokken kan verslavend zijn | Deze boodschap mag niet gedeeld worden met minderjarigen| Algemene voorwaarden zijn van toepassing | #Advertentie